Team Members

Mİslİ Baydoğan

Başkent Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Birimi’nden Uzman Psikolog Misli Baydoğan, Kadınca programını hazırlayıp sunuyor. Aynı zamanda yazar olan Misli Baydoğan ile alanında uzman konuklarla edebiyat, psikoloji, sağlık ve kültür sohbetleri için her Perşembe 18:00 – 19:00 saatleri arasında görüşmek üzere…

Read More

Ece Alkaya

Ece Alkaya, Hukuk Fakültesi 1. sınıf öğrencisi. Deja Vu programını, sınıf arkadaşı Şeyma Kart ile birlikte hazırlayıp sunuyor.

Read More

İrem Sağlık

İrem Sağlık Hukuk fakültesi 3. sınıf öğrencisi, aynı zamanda Başkent Üniversitesi Münazara Topluluğu Başkanı. Ren Geyikleri Top 10 programını Barkın Özkan ve Sertan Kulak’la birlikte hazırlayıp sunuyor.

Read More

Denİz Şenoğlu

Deniz Şenoğlu, İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü 1. sınıf öğrencisi. Deniz’den Esintiler programını hazırlayıp sunuyor.

Read More

Zeynep Işıl Işık Dursun

Öğretim Görevlisi Zeynep Işıl Işık Dursun, İletişim Fakültesi İletişim Tasarımı Bölümü öğretim elemanı ve Başkent Üniversitesi Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü (BÜKİK) Medya Birimi Radyo Sorumlusu. Alternatif ve bağımsız müzikten hoşlanıyor, Artakalanlar programını hazırlayıp sunuyor. İlgilendiği müzik türleri shoegaze’den electroclash’e, IDM’den punk’a, progressive rock’tan post rock’a, indie, trip-hop, etnik müzikler gibi geniş bir yelpazeye yayılıyor.

Read More

Çağdaş Emrah Çağlıyan

Yrd. Doç. Dr. Çağdaş Emrah Çağlıyan, İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü kadrosunda öğretim üyesi. Progressive rock ve metal ağırlıklı Yabandan Gelen Adam programını hazırlayıp sunuyor. 70’ler – 80’ler rock müziğinin yanı sıra felsefe ve sinemayla ilgileniyor, geniş bir müzik ve sinema arşivine sahip.

Read More

Hazal İçİrgen

Araştırma Görevlisi Hazal İçirgen, Ticari Bilimler Fakültesi Turizm ve Otelcilik Programı kadrosunda öğretim elemanı. Rock müzikten hoşlanıyor, hazırlayıp sunduğu Kozmik İplik programında dinleyicileri rock tarihinde keyifli bir yolculuğa çıkartıyor.

Read More

Ece Atabay

Ece Atabay, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Teknoloji ve Bilgi Yönetimi Bölümü 1. sınıf öğrencisi. Müzik akışında sunuculuk yapıyor.

Read More

Şeyma Kart

Şeyma Kart, Hukuk Fakültesi 1. sınıf öğrencisi. Deja Vu programını, sınıf arkadaşı Ece Alkaya ile birlikte hazırlayıp sunuyor.

Read More

Furkan Yılmaz

Furkan Yılmaz, İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü 1. sınıf öğrencisi. Kabare programını ekibiyle birlikte hazırlayıp sunuyor.

Read More

Load more