Yapımcı

Göksu Sözen

/

Göksu Sözen, Ticari Bilimler Fakültesi Muhasebe ve Finans Bölümü 1. sınıf öğrencisi. Çıkmaz Sokak programını hazırlayıp sunuyor.

Read More

Zeynep Ece Sungur

/

Zeynep Ece Sungur, Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü 2. sınıf öğrencisi. Çilenay Tatlı ile birlikte yerli ve yabancı alternatif rock parçalarına yer verdikleri İkili Sarmal programını hazırlayıp sunuyor.

Read More

Çİlenay Tatlı

/

Çilenay Tatlı, Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü 2. sınıf öğrencisi. Zeynep Ece Sungur ile birlikte hazırlayıp sunduğu İkili Sarmal’da yerli ve yabancı alternatif rock gruplarına yer veriyor.

Read More

Barkın Özkan

/ /

Barkın Özkan, İletişim Fakültesi İletişim Tasarımı Bölümü 2. sınıf öğrencisi. 2 senedir Radyo Topluluğu’nun başkanlığını yürütüyor, Ren Geyikleri programını hazırlayıp sunuyor. Radyoculuğun yanı sıra tiyatro ile ilgilenen ve 3 yıl boyunca tiyatro ve drama eğitimi alan Barkın, elektronik müzikten hoşlanıyor, Anadolu rock üzerine arşiv topluyor.

Read More

Cemal Kanca

/

Cemal Kanca, İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü 3. sınıf öğrencisi. Karadeniz müzikleri seçkisiyle Dalgaların Sesi programını hazırlayıp sunuyor, ayrıca Ahmet Nazlıcan ile birlikte Eleştirik programını hazırlayıp sunuyor. Türkçe pop ve Karadeniz müzikleriyle ilgileniyor, futboldan ve kitap okumaktan hoşlanıyor.

Read More